Jaunas idejas krāsošanai

Cietās krāsas bija vakar - šodien ir krāsains

Tikai krāsošana viss krāsā balta jau sen vairs nav modē. Visbeidzot tas var būt krāsains. Atļauts ir tas, kas patīk. Tomēr tam jau vajadzētu būt zināmai harmonijai. Tātad, pirmkārt, glezniecības idejas ir par to, kas sakrājas.

Krāsu un zīmējumu vizuālais efekts

Jūs varat ietekmēt telpas vizuālo efektu ar punktiem, kurus jūs izdarāt no griestiem virs augšējās sienas daļas. Tas attiecas arī uz krāsu kombināciju vai krāsu modeļu izmantošanu. Tādēļ mazie numuri ir krāsoti gaišās krāsās, bet lielās telpās varat strādāt ar tumšākām krāsām. Farben Krāsu harmonija - dabiskas krāsas

Bet pat pašām krāsām ir ietekme. Tātad dabiskie zemes toniņi ir nomierinoši un rada dabisku labsajūtu. Ar zaļu jūs palielināt šo sajūtu līdz drošībai. Tātad zaļie toņi ir īpaši piemēroti guļamistabai.

Blue stimuliem

Blue, no otras puses, ir ne tikai atdzist, bet arī rada nepieciešamo fona sajūtu koncentrētam darbam. Tātad ap galdu vai studiju apgabaliem vajadzētu nākt klajā ar zilām krāsām.

svētku sajūta mājās: no dzeltenas līdz oranžas uz smalkas sarkanu

siltumu un relaksācijas raksturotu mīkstās Sarkanās, kas iet uz aprikožu, lasi vai terakota. Turklāt ir zināms Vidusjūras sajūtas maisījums, kas gandrīz var radīt brīvdienu noskaņu. Protams, visas krāsas un toņus var arī kombinēt. Būtībā, jo tumšāka ir krāsa, jo slepenāka un ekonomiska, jums tas jāizdzēš.

Dodiet sev daudz laika un saņemiet visaptverošu informāciju

Tātad jums vajadzētu intensīvi iesaistīties krāsu harmonijā. Krāsu kombināciju optiskais efekts uz sienām un griestiem būtu plaši jāpārbauda, ​​lai maksimāli izmantotu jūsu telpas.

Visbeidzot, jūs varat veltīt sevi daudzajām idejām. Šeit ir daudz iespēju.

krāsa spēles

izmantojot vairākas krāsu modeļus un robežas

  • izmantot ģipša un ģipša ciļņiem
  • Wandtattoos
  • virkni paņēmienus, piemēram, polka punktiņi, slīpums vai noslaukot
  • vēl vairāk vielu pārdomām citām idejām
  • vislabāk, tad efekts modeļus vai krāsas, protams, var tikt pārstāvēta ar fotogrāfijām , Internets piedāvā daudzas lapas, kas paredzētas vienīgi, lai savāktu būtiskas saistītu fotogrāfiju kolekcijas ar nebeidzamām idejām, kuras krāso.

ideju ar draugiem un partneriem

Turklāt, jūs varat izklaidēt, bet arī kopā ar draugiem, jo ​​tie ir arī bieži spožas idejas, kad runa ir par interjera dizainu un glezniecību. Kopīga prāta vētra ir arī veiksmīgs veids, kā izgudrot vai izmēģināt vēl lielākas idejas.

Apvienojiet krāsošanu ar strukturālām izmaiņām

Varat arī apvienot citus būvmateriālus un konkrētus dizainus ar jūsu krāsu idejām. Tātad jūs varat tapetes tapāt sienai ar īpaši uzkrītošām tapām, uz savienojošās sienas tiek izmantota atbilstoša un krāsota krāsa. Vai arī jūs veidojat sienas projekcijas un starpsienas ar gāzes porām vai stikla blokiem, kas jūs netieši apgaismo tādās pašās krāsās, kādas jums būs krāsošana.

Tips & TricksVisit arī krāso veikalus un aparatūras veikalos. Tie bieži piedāvā lieliskas integrācijas iespējas, piemēram, trafareti, sienas uzlīmes un sienas tetovējumus. Mēbeļu veikalos jūsu apkārtnē varat apmeklēt dzīvojamās izstādes, jo bieži vien šīs virsmas tiek veidotas arī ar lielu dizaina mīlestību.

Papildus tam mēs piedāvājam arī citus rakstus par šo tēmu mājas žurnālā. Piemēram, jūs varat tikt galā ar krāsošanas paņēmieniem.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru