Żyć

Budynek

Budynek

Wymiana jonowa jako jedyna skuteczna metoda Detergenty zawierają dodatki zmiękczające, tzw. Zeolity. Działają jak małe wymieniacze jonowe, ale muszą być obecne w wystarczającej ilości.

Budynek

Budynek

Należy pamiętać typ z glazury odczepienia z ochrony przed rama typu ściernego kurzu glazury odczepienia od ramy Można nawet malować okna z drewna, podczas gdy są one w ramce, ale nie jest to zalecane. Z jednej strony nie zawsze docierasz do wszystkich części okna, a ponadto w większości przypadków efekt malowania nie jest naprawdę doskonały.

Woda alkaliczna - co to jest i jak działa?

Woda alkaliczna - co to jest i jak działa?

Woda alkaliczna lub alkaliczna jest często promowana jako ostateczny produkt medyczny, który może wyleczyć wiele dolegliwości i przywrócić uszkodzony stan zdrowia. Czy jest to rzeczywiście możliwe do obrony, które fakty przemawiają przeciwko niemu i dlaczego może być szkodliwe dla zdrowia, wyjaśniono tutaj.

Bakterie w wodzie pitnej - co szkodzi, a co nie?

Bakterie w wodzie pitnej - co szkodzi, a co nie?

Nasza woda pitna nie jest całkowicie wolna od drobnoustrojów. Nie jest to wymagane przez rozporządzenie w sprawie wody pitnej. Jakie rodzaje bakterii są niebezpieczne w wodzie pitnej i dlaczego i kiedy istnieje ryzyko infekcji, wyjaśniono tutaj. Rodzaje bakterii Skuteczna dezynfekcja wody podczas podróży, biwakowania lub wędrówek może być uzyskana dzięki dezynfekcji UV.

Woda bi-destylowana: co to jest?

Woda bi-destylowana: co to jest?

Znowu słyszy się o destylowanej wodzie. Co to jest dokładnie, dlaczego i gdzie jest używane, i co odróżnia go od zwykłej wody destylowanej jest wyjaśnione tutaj. Wielokrotna destylacja Wszystkie rodzaje wody destylowanej i osmozy mogą mieć szkodliwy wpływ, jeśli są stosowane przez długi czas. Nie są "oczyszczaczem" dla ludzkiego ciała.

Brązowa woda z kranu - co to znaczy?

Brązowa woda z kranu - co to znaczy?

Jeśli woda z kranu ma intensywne przebarwienia, zwykle jest to bardzo mało apetyczne. Skąd to zabarwienie i co to oznacza i czy istnieje zagrożenie dla zdrowia, wyjaśniono w tym artykule. Przyczyna przebarwień Gdy ciepła woda jest mętna, zwykle nie jest to problem techniczny ani chemiczny - tylko tlen rozpuszczony w wodzie.

Czy woda destylowana może być śmiertelna?

Czy woda destylowana może być śmiertelna?

Znowu i znowu słyszy się stwierdzenie, że woda destylowana może być śmiertelna. Niezależnie od tego, czy rzeczywiście ma to zastosowanie, które zdarzenia w organizmie są za to odpowiedzialne i od których należy spodziewać się ilości o śmiertelnym skutku, wkład ten jest lepiej widoczny. Odpowiednie właściwości wody destylowanej Każdy rodzaj wody (innej niż sól fizjologiczna) dostarczany bezpośrednio do krwiobiegu szybko cię zabije.

Gdy jest to konieczne I Jakie metody tam

Gdy jest to konieczne I Jakie metody tam

Budowa Zanieczyszczona woda nie jest dobre dla zdrowia. Gdy woda jest tak zanieczyszczona, że ​​powinien zdecydowanie być czyszczone, które substancje mogą być niebezpieczne, a jakie metody można użyć do oczyszczania wody, jest szczegółowo opisany tutaj. Zanieczyszczone wody przed rozważyć metodę oczyszczania własnej wody z kranu, należy najpierw ustalić poprzez badanie wody pitnej stopień wymagań zanieczyszczeń i czyszczących.

Przewodność wody wodociągowej - jak wysoka jest jej temperatura i co ona mówi?

Przewodność wody wodociągowej - jak wysoka jest jej temperatura i co ona mówi?

Przewodność elektryczna wody może być różna. Jak zachowuje się z przewodnością wody z kranu, dlaczego tak jest i co mówi wartość przewodnictwa, można przeczytać tutaj. Wymagania dotyczące konduktywności Przewodność wody gruntowej jest zmienna ze względu na warunki geologiczne. Jest to spowodowane faktem, że woda rozpuszcza minerały i jony z gleby.